Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

martese

Vajza e Bashkim Finos i jep fund beqarisë, foto nga ceremonia modeste në Tiranë

Vajza e ish-deputetit të ndjerë të Partisë Socialiste, Bashkim Fino i dha sot fund beqarisë. Megi dhe Sidriti kanë kurorëzuar sot në martesë dashurinë...

Dasmë suprizë! Salsano Rrapi i jep fund beqarisë, pas shumë vitesh prindërit e dy vajzave vendosin unazat (Foto nga ceremonia)

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë...

Çiljeta dhe Albani janë gati t’i thonë përgjithmonë “Po” njëri-tjetrit, dyshja merr vendimin e madh

Çiljeta Xhilaga prej pesë vitesh po jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Që prej momentin kur dyshja bëri publike lidhjen e...

U martuan në fshehtësi, Boris Johnson i veshur si dhëndër, dalin fotot e para nga ceremonia

Më herët u bë e ditur se kryeministri britanik, Boris Johnson dhe e fejuara Carrie Symonds  do të martoheshin verën e ardhshme. Mirëpo, pa...

E pazakontë/ Çifti kurorëzon dashurinë në ajër për t’i shpëtuar masave të Covid-19, por e tradhëtojnë pamjet me 160 dasmorë (VIDEO)

Një martesë në kushte të pazakonta ka ndodhur në Indi, ku një çift vendosën të kurorëzojnë dashurinë e tyre gjatë një udhëtimi me avion,...

Dasëm në horizont? I dashuri 19 vite më i ri i Adriana Matoshit zbulon se kur do të martohet dyshja, Keith: I besojmë shumë...

Adriana Matoshi është përfolur së tepërmi për shkak të lidhjes me të dashurin 19 vite më i ri, Keith Groeneveld. Së fundmi çifti ka...

Para se vdekja të na ndajë, emigracioni çon divorcet në nivel rekord; Një e katërta e çifteve ndahen

Emigracioni, pavarësia ekonomike e grave, mosmarrëveshjet financiare kryesojnë listën si arsyet kryesore pse po divorcohen shqiptarët. Teksa shifrat e 2019-s tregojnë nivelin më të...

Menjëherë pasi u nda nga bashkëshortja “plasin” propozimet për Bill Gates, këngëtarja serbe i kërkon të plaken bashkë

Menjëherë pas ndarjes së bujshme të themeluesit të Microsoft, Bill Gates nga bashkëshortja e tij Melinda, kanë "plasur" propozimet. Billit i ka ardhur një propozim...

“Ajo më tha PO një ditë para zgjedhjeve”, kandidati i PS për Gramshin martohet në bashki këtë të shtunë në mëngjes (FOTOT)

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste në Gramsh, Besian Ajazi, ditën e sotme ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Jonidën. Celebrimi i...

‘Kur do martohesh se ngele në derë’, moderatorja i kthen përgjigjen epike ndjekësit

Moderatorja Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto të ndryshme. Së fundmi përmes opsionit "ask...

Lajmet e fundit