Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

martesa me detyrim

Ndërhyjnë autoritetet, fëmijët e mitur të martuar në Malishevë do ndahen

Fitimi 14 vjeç nga Malisheva dhe Zelfija 13 vjeç nga Suhareka nuk do të jetojnë më në të njëjtën shtëpi. Martesa e tyre që...

Martesa e dy të miturve trondit Kosovën, kërkohen masa ndaj prindërve

https://www.youtube.com/watch?v=yv08D1QfDbc

Ankohen meshkujt shqiptarë: Po na martojnë me detyrim

Martesat me detyrim nuk kërcënojnë vetëm femrat, siç mendohet shpesh. Një numër i konsiderueshëm i djemve të rinj janë viktimë e një mënyrë të...

Lajmet e fundit