Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Marsela Cibukaj

Ambasadorët e BE priten me gaz e hare në Korçë, Soreca ia merr këngës përkrah Marsela Çibukaj (VIDEO)

Ambasadori i BE në vendin tonë Luigi Soreca në kuadër të ditëve të Europës, ka vizituar qytetin e Korçës,  ku është surprizuar nga fëmijët...

Këngëtarja Marsela Çibukaj mbështet Veliajn: Sot krenare për ndryshimet e kryeqytetit, mburrem te miqtë e mi të huaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Marsela Çibukaj, në një rrëfim për historinë e saj, tha se familja ishte skeptike kur ajo vendosi të kthehej në...

E paralajmëroi pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare ‘martohet’ (FOTO)

Këngëtarja Marsela Çibukaj pak ditë më parë njoftoi për një surprizë. Surpriza ishte “martesa” e saj te “E Diela Shqiptare” ose...

U përfolën se janë bashkë, Marsela Çibukaj konfirmon lidhjen me këngëtarin e njohur (FOTO)

Pak ditë më parë  këngëtari Vitmar Basha gjatë një interviste për emisionin ‘Lart e Poshtë’ zbuloi se ishte në një lidhje me këngëtaren e...

Zbulohet lidhja e Marsela Çibukaj me këngëtarin e njohur

Marsela Çibukaj është një ndër këngëtaret më të mira të muzikës live. Ajo është dalluar që nga koha kur  mori pjesë...

“Është një person që po më dhuron lumturi”, këngëtarja shqiptare rrëfen jetën private

Këngëtarja e mirënjohur Marsela Çibukaj, është mjaft e pëlqyer në publik, si për zërin e saj, ashtu edhe për humorin që e karakterizon. ...

Pasi u kap me Samantën, tani Marsela sulmon keq edhe Era Istrefin

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Marsela Çibukaj me anë të një statusi në Facebook, kritikoi të gjitha këngët  ‘reggae’ të kolegeve të saj dhe duke...

Lajmet e fundit