Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

marsel shehu

I ulur në shkallët e ministrisë bashkë me qenin, të riun në Tiranë “e gjen belaja” dhe përfundon në komisiariat, ja sa është dënuar

Një 29-vjeçar është përballur me një situatë të pazakontë në Tiranë. Sipas asaj që raporton "Euronews Albania", Marsel Shehu kishte dalë për shëtitje bashkë...

Lajmet e fundit