Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Marseje

VIDEO/ E frikshme në Ligue 1, tifozët e Nice zbresin në fushë dhe “mësyjnë” Payet, ndërpritet takimi

E pazakontë ajo që ka ndodhur në stadiumin “Allianz Riviera” të Nice-s, ku skudra vendase po ndeshej me Marseille në kuadër të kampionatit francez. Tifozët...

Sulm në Marsejë, një i vrarë, disa të plagosur

Një person plagosi të martën në mesditë me armë dy kalimtarë në qendër të Marsejës, para se të vritej nga forcat e policisë me...

4 të vdekur nga shembja e ndërtesës në Marsejë

Katër persona kanë humbur jetën nga shembja e një ndërtese në Marsejë të Francës.   Trupat e pajetë të viktimave janë...

Tronditëse: Zbulohet çfarë i tha për herë të fundit Florenc Beqiraj pronarit të tij në Francë

Gazetari Fatos Hakorja të martën ka bërë me dije disa detaje të reja rreth vdekjes së 23-vjeçarit shqiptar, Florenc Beqirajt në Francë. ...

Flet ambasadori shqiptar në Francë: Mbajtja me aparatura e Florencit, gjest human i spitalit

Dritan Tola, ambasador i Shqipërisë në Francë në një lidhje telefonike me News24, ka folur në lidhje me ngjarjen ndarjen nga jeta të të...

Vdekja e Florenc Beqirajt, Ministria e Jashtme Shqiptare jep informacion

Pas ambasadës franceze në Tiranë, për vdekjen e 23-vjeçarit shqiptar në Marsejë, ka reaguar edhe Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme, në Tiranë,...

Homazhe për Florencin të dielën, në rrjetet sociale fajësojnë shtetin për mosveprim

Në rrjetet sociale janë organizuar për mbajtjen e homazheve dhe shprehjes së revoltës për ndarjen nga jeta të 23-vjeçarit Florenc Beqiraj. ...

Drithëruese / Gazetari tregon fjalët e fundit të babait të Florencit: Ma vranë djalin!

Gazetari shqiptar i cili ndodhet në Francë, Leon Molla tregon fjalët rrënqethëse që i tha babai i Lorenc Beqirajt, 23-vjeçarit nga Shkodra që u...

Lajmet e fundit