Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

marreveshja me personat me aftesi te kufizuara

Marrëveshja me personat me aftësi të kufizuara, themeluesja e Down Syndrome i kthehet Lulzim Bashës: Më thanë o hajde firmose o s’ka! Ishte politike...

Emanuela Pepkola Zaimi, themeluese e Fondacionit Down Syndrome Albania, i kthehet kreut të PD Lulzim Basha për marrëveshjen e firmosur dje mes ti dhe...

Lajmet e fundit