Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

marrevesheje

Vendimet e qeverisë, Krifca: U miratua marrëveshja mes qeverisë shqiptare dhe gjermane me fokus fermerët

Ministrja e Bujqësisë Frida Krifca njoftoi se sot është miratuar një marrëveshje në emer të qeverisë shqipatare me qeverinë gjermane. Ajo u shpreh se marrëveshja...

Lajmet e fundit