Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
17 °
Die
15 °
Hën
18 °
Mar
13 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

marredhenie seksuale

Indonezia miraton ligjin e ri: Ndalon marrëdhëniet seksuale para martesës

Ligjvënësit indonezianë miratuan njëzëri një kod të ri penal që dënon marrëdhënie seksuale para martesës. Kodi i ri, i cili vlen edhe për banorët e...

Arrestohet 15-vjeçari në Pogradec, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur

Një 15-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur. Policia njofton se...

Shkresa drejtuar Kuvendit: Të rritet mosha për marrëdhëniet seksuale, nga 14 vjeç në 16 vjeç! Favorizohen pedofilët

Mosha minimale kur një adoleshent të hyjë në marrëdhënie seksuale duhet të jetë 16 vjeç. Kështu kërkon organizata për mbrojtjen e fëmijëve në Shqipëri,...

Gjykata e ka dënuar me 6 vite burg për “marrëdhënie seksuale me të mitur”, arrestohet durrsaku në Tiranë (EMRI)

Një shtetas nga Durrësi është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar. Në pranga ka rënë Ideal Agolli, i cili...

Kreu marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë, procedohet dhe nëna, ushtroi dhunë ndaj vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku është arrestuar një 19 vjeçar. Në pranga ka rënë shtetasi E. D., 19 vjeç, pasi dyshohet...

Pas pyetjes së Dj PM, vajzat e BBV tregojnë se në ç’moshë kanë humbur virgjërinë

Banorët e BBV kanë nisur një bisedë interesante së fundmi. Ata janë pyetur nga DJ PM për marrëdhënien e tyre të parë seksuale. Disa prej...

Kur ke bërë s*ks për herë të fundit? Pas pyetjes së gazetarit Roza Lati çohet nga studio dhe…

Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Expuls”. Moderatorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve pikante që i ka bërë...

U prangos se la shtatzënë 20-vjeçaren me aftësi ndryshe, flet gruaja e Petrit Arapit: Uaa turp, çfarë thua?! Burrin ma morën për drogë

Dje pasdite u arrestua nga policia 56-vjeçari Petrit Arapi nga Roskoveci, pasi ka dyshime se ka abuzuar seksualisht me një të re me aftësi...

Marrëdhënie seksuale me të sëmurë, Gjykata dënon 29 vjeçarin (EMRI)

Një 29 vjeçar nga fshati Toshkëz i Përmetit është vënë në pranga nga policia, pas akuzave se kishte kryer marrëdhënie seksuale me disa persona...

Lajmet e fundit