Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Maroš Šefčovič

Shqipëria dhe Maqedonia në Europë, zv.presidenti i KE: Shteti i së drejtës do të jetë parametri kryesor për negociatat

“Për mbajtjen e Konferencës së parë Ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, elemtn thelbësor është shteti i së drejtës”. Kështu është thënë në...

Lajmet e fundit