Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Marlind Ymeraj

Bënte manovra të frikshme me makinën, përplasi policin dhe dy mjetet e tyre, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Marlind Ymeraj ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi ka kryer me makinën e tij manovra të rrezikshme dhe ka aksidentuar punonjësin...

Lajmet e fundit