Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Marlboro

Kontrabandë “Marlboro”, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë dhe procedohen penalisht 2 persona

Një persona ka rënë në prangat e policisë së Vlorës dhe dy të tjerë janë proceduar penalisht, pasi kontrabandonin mallra. Bëhet me dije se në...

Prodhuesi i Marlboro: Pas 10 viteve s’do ketë më cigare!

Një prej kompanive më të mëdha në botë për prodhimin e duhanit, Philip Morris International paralajmëron fundin e cigareve gjatë 10 viteve të ardhshme. Shefi...

Lajmet e fundit