Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

marko quka

Dyshime se mund të bënin atentat në Bllok, civilët ndjekin fuoristradën e blinduar, e bllokojnë te Sheshi Wilson dhe shoqërojnë dy të rinjtë nga...

Dy të rinj nga Fier janë shoqëruar nga Policia e Tiranës pas dyshimeve se në mjetin me të cilin ata udhëtonin kishte armë dhe...

Lajmet e fundit