Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

market

7 të vdekur nga raketat ruse në një market, zyrtarët ukrainas: Sulmi tregon dëshirën e Putin për të vrarë sa më shumë

Raketat ruse kanë shkatërruar një market në lindje të Ukrainës, duke lënë të vdekur 7 persona ndërsa Putin vijon të bombardojë civilët. 8 persona...

FOTO/ Furgoni pa shofer përfundon brenda marketit në Librazhd, shpëtojnë mrekullisht klientët dhe pronari

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd. Mësohet se mjet tip furgon, ka përfunduar brenda një marketi në qytet, pasi...

“Do Zoti hanë më pak sheqer”, Balla bën pazarin e ushqimeve në  një market në Lushnjë, e shoqëron kryebashkiakja Eriselda Sefa

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për qarkun e Fierit, Taulant Balla së bashku me kryetaren e bashkisë së Lushnjes, Eriselda Sefa, inspektuan sot nga...

“Situata është shumë e vështirë”, Rama në marketin e lagjes, shikon nga afër çmimet: Mos ketë abuzime për qytetarët

Kryeministi Edi Rama së bashku me ministren e Ekonomisë, Delina Ibrahimaj ka inspektuar ditën e sotme një market lagjeje për çmimet e produkteve bazë...

Vrau Jurgen Dukën pas sherrit për radhën në marketin te “Vasil Shanto”, vetëdorëzohet ish-efektivi i Policisë

Ish-efektivi i Policisë, arbër Sula, është vetëdorëzuar ditën e sotme në Komisariatin e Policisë Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e 29...

Kavanozë me kanabis në market, arrestohet pronari dhe shitësi në Elbasan (INFORMACION NGA POLICIA)

Arrestohen 2 persona në Elbasan, që merreshin me shitjen e lëndës narkotike. Në pranga ka rënë Vihen pronari dhe punëtori i...

Shtirej sikur do blinte, si u kap i riu nga Tirana duke vjedhur në market

Arrestohet një 31 vjeçar në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se 31 vjeçari është kapur duke vjedhur një market në Tiranë. ...


Lajmet e fundit