Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

markel shtylla

Plagosja në zyrat e PD në Kavajë, shpallen në kërkim drejtori i Policisë dhe një punonjës: Rrahën sekretarin e PD dhe e qëlluan me...

Dorjan Troplini dhe Markel Shtylla janë dy të rinjtë e tjerë që janë shpallur në kërkim për plagosjen e ndodhur pasditen e djeshme në...

Grida Duma flet nga zyra ku ndodhi plagosja, zbulon emrat e personave që qëlluan: Janë aktivistë të PS, dy punojnë në Policinë Bashkiake

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma e cila ndodhej afër selisë së PD në Kavajë ku ndodhi ngjarja e rëndë, ka folur për...

Lajmet e fundit