Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

mark nika

Nipi iu vra në 21 janar, Mark Nika akuza Fevziut: E ktheu emisionin e tij në bunkier për mbrojtjen e Sali Berishës

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që u vra gjatë protestës së 21 janarit 2011 ka hedhur akuza ndaj gazetarit Blendi Fevziu, lidhur me...

Mark Nika bën deklaratën e fortë: Na kanë ofruar para që të “shesim” gjakun e Aleksit! Akuzojmë Berishën, Bashën, gardistin dhe kryeprokurorin Llalla

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që mbeti i vdekur gjatë demostratës së 21 janarit 2011 ka bërë një deklaratë të fortë teksa ishte...

Flet xhaxhai i Aleks Nikës që u vra në 21 janar: Prokuroria ka bërë hetime false për të mbyllur dosjen. Ajo ishte një VRASJE...

Mark Nika, xhaxhai i Aleks Nikës që mbeti i vrarë në protestën e 21 janarit në Tiranë, ka folur sonte në emisionin “Open”, pas...

Lajmet e fundit