Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Mark Frroku

Përmendi emrin e saj dhe të Mark Frrokut në postim, Rudina Dembacaj “i përvishet” Berishës: Unë jam malësore dhe…

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot një denoncim, lidhur me një shfaqje teatrale në Pukë me pjesëmarrjen e fëmijëve të shkollës, duke mos respektuar distancën...

“Të dua”, Rudina Dembacaj uron me fjalë të ëmbla djalin e Markut: Gëzuar ditëlindjen biri im

Rudina Dembacaj  gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Mark Frrokut. Sot djali i tij ka ditëlindjen dhe aktorja...

Mark Frroku dhe Rudina do të bëhen prindër? Kjo është foto që ngriti dyshimet

Marrëdhënia e aktores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku mori dhenë. Një vëmendje të madhe nga ndjekësit ka marrë çdo udhëtim dhe foto e...

Nga atentati në lokalin e policit te fshehja në makinën Mark Frrokut, kush është Bardhok Pllanaj, “Kumbari” i Shkodrës që u ekzekutua mbrëmjen e...

Mbrëmjen e sotme në lagjen “Dobraç”në Shkodër një atentat me armë zjarri i mori jetën 46 vjeçarit Bardhok Pllanaj, i njohur edhe si “Kumbari”...

Pas humbjes së të atit, Rudina Dembacaj e gjen mbështetjen te Mark Frroku, zbulon çfarë i thotë ai çdo ditë

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj po përjeton prej ditësh dhimbjen e humbjes së njëriut më të dashur, babait të saj. Përmes...

‘Mbaje fort se do ngelesh pa burrë’, Rudina Dembacaj i kthehet komentuesit: Unë kam dhënë prova që… (FOTO)

Rudina Dembacaj, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Kjo jo vetëm prej lidhjes që ka tashmë me ish-deputetin...

Planet për fëmijë? Rudina Dembacaj: Nëse do ishte për Markun tani do e kisha barkun…

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë prej kohësh në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut. Rudina ka qenë e...

Rudina dhe Marku zyrtarizojnë lidhjen në martesë? Videot e fundit tregojnë shumë…

Padyshim që Rudina dhe Marku janë ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Aktorja e humorit gjithashtu moderatore, dhe ish-deputeti Frroku, janë shumë...

‘Plakushe m*ti, ke kalu hu më hu, pas dy vitesh do kesh kollovar tjetër’, ja si i përgjigjet ndjekësve Rudina Dembacaj (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë janë çifti më i komentuar i showbiz-it shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht instagram. ...

‘A je xheloze për Markun sepse është shumë tërheqës’, ja si përgjigjet Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj ka qenë përherë një nga personat më të komentuar të showbiz-it, por lidhja e saj me ish-deputetin Mark Frroku e ka vënë...

Lajmet e fundit