Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

mario prenga

Të dënuar nga togat e zeza të Tiranës, dy të arrestuar nga Policia: Njëri për fshehje të ardhurash e tjetri për falsifikim (EMRAT)

Arben Kacos dhe Mario Prenga kanë rënë në prangat e Policisë pasi Gjykata e Tiranës i ka dënuar këta dy shtetas për vepra të...

Lajmet e fundit