Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

mario laloshi

Të akuzuar për korrupsion, “arrest me burg” për dy punonjësit e burgut të Reçit

Arnaldo Hoxha dhe Mario Laloshi, dy punonjësit e burgu të Reçit, të akuzuar për korrupsion janë lënë në burg. Personat në fjalë u arrestuan mbas...

Ulsi Manja i pezulloi, ja si dy zyrtarët e burgut të Reçit shisnin me para të drejtat e të burgosurve

Bashkëshortja e Martin Tushes është drejtuar në emisionin “Stop”, për të denoncuar korrupsionin brenda burgut të Reçit, ku i shoqi vuan dënimin. Mario Laloshi...

Lajmet e fundit