Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Mario Dedivanovic

‘Të dua, do më mungosh përgjithmonë’, grimieri Mario humb njeriun e afërt nga koronavirusi

Grimieri i njohur i Kim Kardashian, Mario Dedivanovic ka dhënë një lajm të hidhur për fansat. Xhaxhai i tij, i cili...

Grimieri shqiptar në zi, COVID-19 i merr jetën të afërmit të tij

Grimieri shqiptar me famë botërore Mario Dedivanovic ka humbur xhaxhain e tij që ishte infektuar me koronavirus. Disa javë më parë,...

‘Sa bukur Mario’, grimieri që bëri Kim Kardashian të flasë shqip vjen në Tiranë

“Sa bukur Mario,” ishte shprehja e Kim Kardashian e cila u bë virale në rrjetet sociale. Të gjitha meritat për...

Imitimi ‘perfekt’ i Kim Kardashian nga dy futbollistët e Kombëtares (Video)

“Sa bukur Mario”, ishte kjo fraza e Kim Kardashian në gjuhën shqipe që u shpërnda me shpejtësi dhe masivisht në media dhe rrjetet sociale....

Video: Kim Kardashian flet në gjuhën shqipe, ja çfarë thotë

Bukuroshja amerikane, Kim Kardashian ka mësuar disa fjalë të gjuhës shqipe. ‘Showgirl”-i më i njohur në të gjithë botën, ka vendosur të flasë në...

Lajmet e fundit