Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

marina vjollca

Me pushime në Dubai, Marina Vjollca pozon duke marrë rreze në varkë: Kokrrën e qejfit….

Një ditë pasi konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u zhvendosën në Dubai, aty...

Dhanë lajmin e mirë se do të bëhen prindër, Marina dhe Getoari “arratisen” drejt Dubait (FOTO)

Dubai është kthyer në destinacionin e preferuar të vipave për të kaluar pushimet. Vetëm një ditë pasi dhanë lajmin e mirë se do të bëhen...

Më në fund Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë! Moderatorja poston fotot e ëmbla me barkun e rrumbullakosur

Marina Vjollca tashmë është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka konfirmuar vetë moderatorja, e cila ka shuar të gjitha dyshimet e ndjekësve me...

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Marina dhe Getoar

Marina Vjollca dhe Getoar Selmi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi në rrjetet sociale qarkullon lajmi se Marian është...

“Çdo ditë është një dhuratë…”, Marina Vjollca i dedikon fjalë zemre Getoarit për ditëlindje (FOTO)

Reperi kosovar, Getoar Selim feston sot ditëlindjen dhe mbush 39 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, këngëtari ka marrë urime të shumta nga të...

Getoari bën gjestin special për Marinën, i dhuron skulpturën me fytyrën e saj të gdhendur për ditëlindje (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka festuar dje 31-vjetorin e lindjes, ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë e të afërmit...

Marina Vjollca ‘çmend’ rrjetin me fustanin provokues, komentuesit i vënë në dukje se nuk ka veshur të brendshmet (VIDEO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka tërhequr vëmendjen me foton e fundit që ka publikuar. Në shfaqjen e fundit të “Klanifornia”...

Luana Vjollca ‘thyen keq’ Marinën, ja kush e fitoi garën e shikueshmërisë mes Top Channel dhe Klan (SHIFRAT)

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca janë përballë njëra-tjetrës të shtunave mbrëma. Njëra me emisionin “Shiko kush Luan” në Top Channel dhe...

Luana dhe Marina në Prishtinë, zbulohet arsyeja e vizitës së tyre në Kosovë

Marina dhe Luana Vjollca janë dy emra shumë të dashur për publikun shqiptar, që kanë arritur t’i rrëmbejnë zemrën fansave në Shqipëri dhe Kosovë....

‘Plas sherri’, Getoari komenton tek foto e një të ‘panjohure’: Sa i ngjan gruas time! Luana Vjollca: Kush je ti dhe çfarë i ke...

Marina Vjolla ka bërë lëmsh gjithë rrjetin, madje dhe burrin e asj dhe motrën Luana. Me foton e fundit që ka...

Lajmet e fundit