Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

Marina Ovsyannikova

Protestoi “live” kundër luftës, gazetarja ‘thyen’ arrestin në shtëpi dhe arratiset nga Rusia

Gazetarja e televizionit rus, Marina Ovsyannikova, e njohur për protestën “live” kundër luftës në Ukrainë, zbulon se i ka shpëtuar arrestit shtëpiak, duke u...

Lajmet e fundit