Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

marijuhana

Studimi i ri, ja si ndikon përdorimi i marijuhanës në kënaqësinë seksuale

Një studim i ri u publikua nga Universiteti i Filadelfias në të cilin thuhet se përdorimi i marijuhuanës rrit kënaqësinë gjatë seksit dhe sjell...


Lajmet e fundit