Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

Marigona osmani

Vjosa Osmani reagon e revoltuar për vdekjen e 18-vjeçares: Drejtësi për gratë dhe dënim për këdo që kryen krime makabre ndaj tyre

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar e revoltuar për vrasjen e 18 -vjeçares në Ferizaj, e cila u la e pajetë para derës...

Lajmet e fundit