Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Marigona osmani

“Nëna e Krivaqës punonte në polici dhe i mbyllte dosjet”, zëdhënësi i Ferizajt i përgjigjet akuzave të babait të Marigona Osmanit

Babai i së ndjerës Marigona Osmanit ka thënë se nëna e Dardan Krivaqës ka punuar në polici dhe ia ka mbyllur dosjet të birit. Vrasja...

Mediat ndërkombëtare ikonë për vrasjen e Marigona Osmanit, test për qeverinë Kurti

Vrasja e 18-vjeçares Marigona Osmani nga dy të rinj, ku një prej tyre ishte dhe bashkëjetuesi i të resë nxiti debat në mbarë opinionin...

Vrasja e 18-vjeçares, Sejdiu zbulon detaje të reja: Marigona është goditur çdo ditë në mënyrë sistematike

18-vjeçarja Marigona Osmani, nga Ferizaj, e cila u vra brutalisht nga bashkëjetuesi i saj, Dardan Krivaqa, ka përjetuar dhunë fizike e psikike sistematike. Ky detaj...

Çun Lajçi thur vargje emocionuese për të ndjerën, Marigona Osmani: Dashë shpirt para një burri të pa burrë…

Artisti i njohur shqiptar Çun Lajçi ka reaguar për vrasjen e 18-vjeçares Marigona Osamni nga bashkëjetuesi i saj, Dardan Krivaqa 3 ditë më parë....

Detaje nga autopsia e 18-vjeçares që u vra nga bashkëshorti: I janë thyer të gjitha gjymtyrët, dhuna i shkaktoi vdekjen

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Ferizaj, ku Marigona Osmani, u dhënua për vdekje nga bashkëshorti...

Vrasja e Marigona Osmanit/ Dietologia shqiptare shpërthen në lot gjatë videos live: Shumë vajza që marrin vendime vetë quhen K*RVA, unë jam krenare që...

Vrasja e 18 vjeçares Marigona Osmani në Kosovë nga partneri i saj, i cili e rrahu brutalisht dhe më pas e la të vdekur...

Personi që ndihmoi në gjetjen e Krivaqës s’pranon shpërblimin e Pacollit: E bëra nga dhembshuria për vajzën dhe jo për para

Behgjet Pacolli ka kontaktuar personin, i cili ka ndihmuar policinë në gjetjen dhe arrestimin e vrasësit të 18-vjeçares, Dardan Krivaqës. Biznesmeni kosovar i ofroi atij...

Vëllai i Dardan Krivaqës reagon pas arrestimit të tij: Të marrë dënimin e merituar, na njollosi e lëndoi. Ngushëllime familjes Osmani!

Familja e Dardan Krivaqës ka thyer heshtjen pas krimit të rëndë të kryer nga ai një ditë më parë në Ferizaj. Ka qenë pikërisht vëllai...

“Vajza, mos shikoni Audin, por atë që e nget”, modelja “shpërthen” ndaj gazetarit: Kafshë, gomar, si të mban gruaja në shtëpi

Vrasja e 18-vjeçares Marigona Osmani nga bashkëshorti dhe miku i tij ka qenë lajmi i ditës në Kosovë. Në rrjet kanë plasur debate dhe...

Përcillet për në banesën e fundit 18-vjeçarja, i pranishëm edhe Kurti: Nuk mund ta kthejmë kohën e ta zgjojmë Marigonën

Sot i është dhënë lamtumira e fundit 18-vjeçares Marigona Osmani, e cila u vra dy ditë më parë në banesë nga bashkëshorti i saj...

Lajmet e fundit