Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

Mariglen Ruçi

Vëllai u dogj në shtëpinë e barit, futbollisti i Bylisit i dedikon golin: E kemi përjetuar të gjithë, familja, ekipi dhe shokët

Mariglen Ruçi, një 21 vjeçar nga Berati, ka humbur tragjikisht jetën në Britaninë e Madhe pasi shtëpia e barit ku ai qëndronte, mori flakë...

E trishtë/ Humb jetën 21 vjeçari shqiptar në Angli, u asfiksua nga zjarri në “shtëpinë e barit” (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli, ku një 21 vjeçar shqiptar ka humbur jetën dy ditë më parë. Bëhet fjalë për të...

Lajmet e fundit