Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Marget

Marina shijon fundjavën me vajzën, por Marget i bën “të papriturën” (FOTO)

Prezantuesja Marina Vjollca ka menduar t’i dedikohet të bijës në fundjavë. Ajo po kalon kohë me Marget, por vogëlushja nuk ka qenë dhe aq...

Getoar Selimi bën rrëfimin prekës: Kur lindi vajza mësova sëmundjen time

Reperi Getoar Selimi është një ndër reperët të cilët nuk preferon të japë intervista dhe ato që ka dhënë janë të pakta. Së fundmi ai...

“Ti je çlodhja ime”, Luana ndan videon e ëmbël me mbesën e saj, Marget

Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket që është një teze shumë e përkushtuar ndaj mbesës së saj, Marget. Ajo ka ndarë një video shumë të...

“Ja çfarë i bën Marget mamit”, Marina Vjollca nxjerr foton me shenjën…

Marina Vjollca që prej kur është bërë nënë, nuk heziton të ndajë me ndjekësit foto me të bijën, Marget, e cila tashmë është rritur...

Marina Vjollca publikon foton në shoqërinë e Marget, zbulon se çfarë nuk durojnë nënë e bijë  

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë, disa muaj më parë, ku erdhi në jetë vajza e tyre, e...

Marina dhe Getoar prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës

Marina dhe Getoari janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë. Moderatorja bukuroshe solli në jetë një vajzë. Express ka mësuar se emri...

Lajmet e fundit