Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

MARGARITA BUHALI

Ende 6 vakanca në Gjykatën e Lartë, KLGJ i dërgon Metës dy emra për institucionin më të lartë të drejtësisë shqiptare

Këshilli i Lartë Gjyqësor i ka dërguar sot presidenti Meta dy emra të tjerë për plotësimin e vakancave në Gjykatën e Lartë. Institucionit më...

Anëtare e KED dhe gjyqtare e Vlorës, Margarita Buhali konfirmohet në detyrë

Gjyqtarja e Apelit të Vlorës Margarita Buhali, njëkohësisht anëtare e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, u konfirmua nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. ...


Lajmet e fundit