Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

maqellare

Tronditet Dibra, vëllai vret me thikë vëllanë dhe arratiset (EMRAT)

Një 23 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të 29 prillit në Dibër pasi është qëlluar me thikë nga vëllai i tij.Ngjarja...

U kapën me 5 milion lekë në makinë, Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, militantët e PD u bënë pritë...

Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, Denis Xholi dhe kushëririn e tij pasi u kapën me 5 milion lekë të...

Grupet e PD ndalojnë punonjësen e postës që shpërndan pensionet, dyshuan për blerje votash, 5 vetë procedohen penalisht (EMRAT-NJOFTIMI)

Janë proceduar penalisht nga policia e Dibrës 5 persona, simpatizantë të PD ose siç i quan ajo “struktur e mbrojtjes së votës”, pasi dy...

U kap me miliona lekë në Maqellarë, PS dhe LSI “zihen” për zyrtarin e tyre: Është i juaji. Jo! Është i juaji (FOTO)

Partia Demokratike tha lidhur me ngjarjen e Maqellarës se personat që u kapën me lekë në makinë blinin vota për PS-në. Por, në një...

Edi Rama i përgjigjet PD për militantët me para në Maqellarë: Inskenim pa lidhje me PS, jeni llumi i shoqërisë

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet Partisë Demokratike për militantët me para që u kapën pasditen e djeshme në Maqellarë. Sipas Ramës, këto janë inskenime...

U kapën duke blerë vota, policia njoftim për ngjarjen në Maqellarë: U arrestuan në flagrancë për korrupsion, procedohen edhe 2 personat që u bllokuan...

Policia ka bërë një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Maqellarë, ku dy persona u ndaluan nga militantët e PD-së me...

U kap nga militantët e PD-së në Maqellarë, zbardhet dëshmia e Denis Gjolit: Paratë mi dha një i afërm i imi për arsye familjare

Ditën e djeshme një makinë u ndalua nga militantë të Partisë Demokratike në Maqellarë me dyshimin se në të kishte para me të cilën...

“U kapën me presh në duar”, Rama flet për videon e Maqellarës: Këto skena i kemi parë me kohë dhe po i kthen PD,...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për videon ku disa persona u kapën në Maqellarë me mbi...

Kandidati i PD tregon sa lekë u gjetën brenda makinës në Maqellarë: I kanë të ndara me zona, kjo është e Milaimit, tjetri Donisi…

Luan Haka, kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, i cili denoncoi shit-blerjen e votës në Maqellarë, ka treguar se brenda makinës së...

Policia kontrollon makinën e bllokuar nga përfaqësuesit e PD në Maqellarë, brenda saj gjenden miliona lekë të fshehura në kroskot (VIDEO)

Përfaqësuesit e Partisë Demokratike ditën e sotme kanë bllokuar një mjet në Maqellarë, pasi dyshojnë se personat brenda saj shpërndajnë para’ në këmbim të...

Lajmet e fundit