Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Maqedonine e Veriut

PAMJE SKANDALOZE/ “Ojha, çfarë kali je”, këshilltarja i hipën mbi shpinë kryetarit të Bashkisë (Video)

Së fundmi një video po bën xhiro në rrjet ku shihet këshilltarja e kryetarit të bashkisë në Banja Luka në Bosnje e Hercegovinë, mbi...

Ulet numri i të infektuarëve me COVID në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 87 raste të reja me koronavirus të shtunën e kaluar dhe 5 vdekje të reja. Në...

Rikthehet fuqishëm Covid në Maqedoninë e Veriut, 4 viktima dhe 101 raste në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 4 pacientë, ndërsa janë shënuar 101 raste...

Shkon në 131 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut, 5 viktima në 24 orë, mes tyre edhe një foshnje

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 5 pacientë, mes tyre edhe një foshnje....

Lajmet e fundit