Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

manze

Aksidentoi për vdekje 58 vjeçaren në Manzë, policia arreston të riun

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:45 në Manzë, ku një 23 vjeçar ka aksidentuar për vdekje një 58...

Mbeturinat e Durrësit digjen në Manzë, qytetarët protestojnë dhe bllokojnë rrugën, tymi ‘pushton’ zonën (FOTO)

Mbetjet e Bashkisë Durrës po dërgohen në Manzë për t'u djegur, për skak se është mbyllur vend-depozitimi i Porto Romanos. Por...

Përdori Facebook fallso për t’i zhvatur 60 mln lekë përgjegjësit të POSTËS, Prokuroria dorëzon kërkesën për Enertila Beqajn

Ditën e sotme Prokuroria e Durrësit ka dorëzuar kërkesën për masën “Arrest me burg” për Enertila Beqajn, vajza ma Manza e cila një vit...

Lajmet e fundit