Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
68 %
3.1kmh
40 %
Hën
21 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

manovra te rrezikshme

I riu bën manovra të rrezikshme me motorr uji në breg të detit, plazhistët pak metra larg tij rrezikojnë jetën (VIDEO)

Një video skandaloze është publikuar si denoncim në faqen e ish-kryeministrit Sali Berisha. Në pamjet e filmuara nga pushuesit shihet një djalë i ri...

Publikon VIDEON me manovra të rrezikshme në mes të qytetit, ndëshkohet shoferi dhe 2 policë

Policika ka ndëshkurar me gjobë një shofer në Has pasi  bëri manovra të rrezikshme në qendër të qytetit. Pas postimit në...

Lajmet e fundit