Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

Manjola Nallbani

I vendosi 0 pikë këngëtarëve në Këngën Magjike, Manjola Nallbani “shpërthen” ndaj kompozitorit: Asnjë argument profesional, veç fjali përçmuese ku dominonte buka me qofte

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua finalja e Këngës Magjike, ku Alban Ramosaj arriti të fitonte çmimin e parë me këngën “Thikat e mia”.Vlerësimi i...

Fansja e kritikon për foton, vajza e Manjola Nallbanit i kthehet keq dhe i del në mbrojtje mamasë: Disa grave ju duket negativiteti…

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është bërë pjesë e një reviste shumë popullore në vendin tonë dhe në setin fotografik të zhvilluar është shfaqur...

Guxon sërish Manjola Nallbani, ekpozon format me bikini (FOTO)

Manjola Nallbani është ndër këngëtaret më në zë në vendin tonë. Ajo gjithmonë ka ditur ta mbaje të shkëputur jetën private...

Rrëfehet si rrallëherë më parë, Manjola Nallbani përlotet për të bijat

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, ndërsa disa fundmi erdhi për publikun me një koncert recital. ...

Manjola Nallbani tregon momentin e sikletshëm në festival: Më ngeci ora te fustani, nuk mund ta…

Këngëtarja Manjola Nallbani ka treguar prapaskenat e koncerteve ne emisionin “E Diell” në “Top Channel”. Manjola tregoi një moment gtë sikletshëm...

‘Në fillim ishte xheloz’, Manjola Nallbani tregon marrëdhënien me bashkëshortin: Ai nuk është as liberal…

Këngëtarja Manjola Nallbani ka qenë e ftuar pasditen e sotme në ‘E diell’. Ajo ka folur për karrierën e saj shumëvjeçare...

Një jetë në skenë, Manjola Nallbani përgatit surprizën e madhe për fansat e saj

 “Ju ftoj në koncertin tim recital ‘Jetë me ju’ ashtu siç kanë qenë të lidhura të gjitha këto vite të jetës sime. Ju...

Zbulohet arsyeja që përloti Rudina Magjistarin “live” në emision

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura në Shqipëri, e njohur për poztivitetin që e karakterizon. Por ditën e sotme Rudina...

Lajmet e fundit