Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

manjola luku

Plas sherri në Manëz, burri i kandidatës së PD në Durrës konfrontohet fizikisht me kryetarin e PS

Një përplasje mes përfaqësusve të PD dhe PS ka ndodhur në Manëz . Mësohet se kryetari i PS është konfiktuar me nënkryetarin e PD Durrës...

Lajmet e fundit