Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

manja

Komisioni i ligjeve mblidhet online, miratohet akti normativ për taksën vendore, diskutohet shtyrja e qerasë për individët, studentët dhe bizneset

Komisioni i ligjeve është mbledhur online ditën e sotme dhe sapo është miratuar akti normativ i taksave vendore. Deputeti i PS...

Sherr mes socialistëve/ Përplaset sërish me Ulsi Manjën, Bashkim Fino braktis mbledhjen te ‘Ligjet’

Përplasen sërish, Ulis Manja dhe Bashkim Fino. Dy socialistët kanë debatuar sërish në Komsionin e Ligjeve. Mësohet se Fino ka kundërshtuar...

Vendimi i Metës, Manja: Nuk ndalemi përpara asnjë çmendurie!

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja, ka komentuar vendimin e presidentit Meta për ç’dekretimin e datës së zgjedhjeve. Sipas tij...

‘Dosja 184’, Manja: Dibra nuk e meriton atë damkë

Kryetari i komisionit të ligjeve, Ulsi Manja, e konsideron damkë për Dibrën dosjen 184. Sipas tij, ajo është vendosur padrejtësisht nga politika ndaj një...

‘Të ka dalë emri në Dibër’, Ulsi Manja i përgjigjet akuzave të opozitës: Ti motër Mona ke hallin e burrit dhe vëllait

Deputeti i PS, Ulsi Manja i është përgjigjur akuave të opozitës. Deputeti iu përgjigj fillimisht kryetares së LSI, Monika Kryemadhi e cila më herët...

Xhafaj rikthehet në komisionin e Ligjeve, Manja: Të çojmë përpara punën tonë të përbashkët

Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është rikthyer në komisionin e Ligjeve. Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja i ka uruar...

Përfundon takimi i PS me delegacionin e Venecias, Manja: Më habiti Edmond Spaho, doli kundër Bashës

Përfundon takimi mes përfaqësuesve të PS dhe delegacionit të Venecias. Në një prononcim për mediat kreu i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja u shpreh...

Vettingu i politikanëve, Manja kërkon opinion nga Venecia, Alibeaj: Pse nuk e çuat atë të policëve?

Teksa PD prezanton në Komisinin e Ligjeve nismën e propozuar për vettingun ndaj politikanëve, deputeti socialist Ulsi Manja ka kërkuar të marrin opinion nga...

DEBAT tek Ligjet, Alibeaj: Pse keni frikë? I ke nxjerrë tapinë komisionit, Manja: Ore mbyll mbledhjen unë (E PLOTË)

Ditën e sotme është mbledhur Komisoni i Ligjeve ku është e pranishme ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Në Komision e ka...

Debate te Komisioni i Ligjeve, nxehet keq Balliu: Jeni bo palaço

Debate të nxehta ka pasur sot mbledhja Komisionit të Ligjeve, ku anëtarët e opozitës kanë bllokuar punimet. Ndërsa kryetari i Komisionit Ulsi Manja kërkon...

Lajmet e fundit