Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

manez

“Leku letër”, shihni si e festuan fitoren e 25 prillit zyrtarët socialistë në Manëz

Në media dhe rrjete sociale po qarkullon një video ku shihen disa persona duke kërcyer në një lokal teksa hedhin lekë sikur të jenë...

Plas sherri në Manëz, burri i kandidatës së PD në Durrës konfrontohet fizikisht me kryetarin e PS

Një përplasje mes përfaqësusve të PD dhe PS ka ndodhur në Manëz . Mësohet se kryetari i PS është konfiktuar me nënkryetarin e PD Durrës...

Lajmet e fundit