Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

maneskin

U tha se mori kokainë LIVE në Eurovizion, del rezultati i testit për vokalistin e “Maneskin”

Në media qarkulluan disa pamje dhe u tha se ato tregojnë momentin kur këngëtari italian, fitues i Eurovizionit, ishte duke marrë kokainë. Por Bashkimi Evropian...

Akuzohet se mori kokainë “live” gjatë spektaklit, fituesi i Eurovision-it do t’i nënshtrohet testit të drogës

Damiano David, vokalisti i grupit “Maneskin”, të cilët fituan Eurovisionin mbrëmjen e djeshme, do t’i nënshtrohet testit të drogës.David zuri faqet e para të...

Dikur “mbretër” të rrugës, sot të “Eurovisionit”: Si grupi italian arriti majat dhe rrëmbeu çmimin e parë në festival

Dikur “mbretër” të rrugës dhe sot triumfues të “Eurovision 2021”. Grupi “Maneskin” të cilët arritën që mbrëmjen e djeshme të shpalleshin fitues të festivalit më...

Lajmet e fundit