Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

maneci

Gazetari nxjerr VIDEON: Maneci dhe Astrit Avdyli ndërmjetësojnë gjobën 500.000 euro në Shijak, me Mercedes të blinduar dhe grup zjarri

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video se si disa persona të njohur skeduar nga Policia dhe Prokuroria Shqiptare, po negociojnë...

U ekzekutua para lokalit në Sukth, Klodiana Lala: “Maneci” kishte informacion për vrasjen e gjyqtarit Skerdilajd Konomi! Edhe për “faqedjegurin”

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala, ka dhënë sot detaje të reja nga ekzekutimi i Arben Mërkurit në Sukth të Durrësit. I njohur edhe si...


Lajmet e fundit