Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Mandi Nishtulla

“Gjysëm million jevgj e gabela vijnë mbrapa meje” Mandi Nishtulla do i ftutet politikës?

Këngëtari i njohur, Mandi Nishtulla ka qenë i ftuari në emisionin “Expuls” . Gjatë intervistës Mandi ka shpërthyer për faktin se nuk vlerësohet aq sa...

Revoltohet Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel

I ftuari i kësaj radhe në emisionin “Expuls” ka qenë këngëtari i njohur, Mandi Nishtulla. Gjatë intervistës, Mandi është shprehur i revoltuar dhe ka shpërthyer...

“Nëse nuk fiton do të iki nga Shqipëria, le të më marrë gjermani ose rusi në Moskë” Mandi Nishtulla parashikon fituesin e zgjedhjeve...

Mbrëmjen e djeshme ka qenë dora vetë legjenda e muzikës tallava, Mandi Nishtulla, i ftuar në emisionin “Expuls”.  Duke qenë se jemi në prag fushate...

Lajmet e fundit