Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Mandi i Nishtulles

Mandin e kanë vjedhur dhe te “Tequila Vava” e Flori Mumajesit? Këngëtari i kthehet Silvës: Kujdes ça je t’u fol se…

Mandi i Nishtullës mesa duket është këngëtari që ka përfituar më pak të ardhura ndonëse zëri i tij karakteristik ka bërë që disa këngë...


Lajmet e fundit