Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mandat deputeti

Pranoi mandatin e deputetit, Nimet Musai jep dorëheqjen nga Këshilli Bashkiak

Kandidati i LSI, Nimet Musai i cili pranoi para disa ditësh mandatin e deputetit ka dhënë dorëheqjen nga këshilli Bashkiak në Fier. ...

Jashtë Parlamentit për 37 vota, KQZ vendos sot për fatin e Shpëtim Idrizit

Ditën e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet për t’i dhënë fund debatit nëse PDIU dhe kreu i saj Shpëtim Idrizi do...

Lajmet e fundit