Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

mandarina

Mandarina mund të lehtësojë inflamacionin, të ulë kolesterolin dhe presionin e gjakut

Mandarinat, ashtu si agrumet e tjera, janë të pasura me antioksidantë, vitaminë C dhe komponime anti-inflamatore që mund të zvogëlojnë ënjtjen, të luftojnë radikalet...

Të shijshme dhe të shëndetshme! Këto janë arsyet pse duhet të hani mandarina çdo ditë

Jemi në sezonin e mandarinave. Këtë frut mund ta gjeni kudo, në dyqane, markete. Ato mund të hahe pas buke, por edhe gjatë ditës,...

Seuli i dërgon 200 ton mandarina Koresë së Veriut

Presidenti i Koresë së Jugut, Moon Jae In dërgoi sot 200 tonë mandarina në Korenë e Veriut në shenjë miqësie. Kjo...

Lajmet e fundit