Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Manchester United

Shtyhet ndeshja, autobusi i Manchester United ngec në trafik

Përplasja e Tottenham me Manchester United në stadiumin e White Hart Lane është shtyrë. Shkak është bërë trafiku i madh në rrugët...

Europa League: Përcaktohen çiftet për 1/8-at e finaleve, përplasje spektakolare

Sot në mesditë, në selinë e UEFA në Nyon të Zvicrës, është hedhur shorti për 1/8 e finaleve të Europa League (10 e 17...

Mposhten Manchester United dhe Napoli, Europa League rinis me surpriza

Europa League rinis me surpriza në ndeshjet e knock-outit. Fillim me shije të hidhur i 1/16 për skuadra si Manchester United dhe Napolin. Për...

Mediat: Mancini te Italia, Mourinho rikthehet te Inter

Emri i trajnerit të Interit, Roberto Mancini është duke u lakuar gjithnjë e më shumë nga mediat italiane, të cilat e shohin atë si...

James Rodriguez te Manchester United për 85 milionë euro

Portali i njohur sportiv Goal.com bën të ditur se Manchester Unitedi është duke përgatitur një ofertë të kushtueshme per Real Madridin për transferimin e...

Lajmet e fundit