Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Manchester United

Pas Bayern Munich, gjiganti anglez bën ofertën e çmendur: 30 milionë euro për yllin e Kombëtares kuqezi

Elseid Hysaj po shkëlqen me formën e tij, dhe kjo ka bërë që shumë skuadra europiane të vihen në kërkim të shërbimeve mbrojtësi kuqezi....

Europa League/ Humbasin Manchester, Inter dhe Villarreal, rezultate pozitive për shqiptarët

Kanë përfunduar edhe 12 ndeshjet e tjera të Europa League-s për mbrëmjen e sotme, ndërsa janë regjistruar rezultate surprizë. E tillë...

90 minuta spektakolare, Guardiola mund në shtëpi “The Special One”

Manchester City ka mundur Manchester United në derbin spektakolar të zhvilluar sot në mesditë. Golat e De Bryine dhe Iheanachos i kanë dhënë skuadrës...

Ribashkohen Jose Mourinho dhe Zlatan Ibrahimovic, Manchesteri destinacioni i radhës i suedezit

Jose Mourinho dhe Zlatan Ibrahimovic do të ribashkohen pas 7 vitesh për të realizuar atë që nuk arritën bashkë te Inter, fitoren e Champions...

Alarm për bombë, anulohet ndeshja mes Manchester United dhe Bournemouth

The moment it was announced at Old Trafford that the match had been abandoned pic.twitter.com/tnMsOxFXbR— Simon Peach (@SimonPeach) May 15, 2016

David Beckham, një tjetër surprizë për ditëlindje… Manchester United e kthen pas në kohë

Ish-futbollisti David Beckham sërish i surprizuar për këtë 41-vjetor. Shpeshherë është shprehur se Manchester United është ekipi që ai dashuron dhe se do donte...

Wayne Rooney, sportisti më i pasur në Britaninë e Madhe

Wayne Rooney është sportisti më i pasur i ri në Britani të Madhe në listën për vitin 2016 të bërë nga "Sunday Times". ...

Arrihet marrëveshja, Mourinho në krye të gjigandëve anglez

Trajneri portugez, Jose Mourinho ka arritur marrëveshjen me klubin anglez të Manchester United. Gazeta gjermane “Bild” shkruan se Mourinho do të firmosë një kontratë...

Lajmet e fundit