Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Manchester United

Toni Kroos kërkohet nga Manchester United, gjermani jep përgjigjen përfundimtare për Real Madrid-in

Skuadra e Manchester United ka bërë një ofertë për mesfushorin e Real Madrid Toni Kroos, i cili është eleminuar nga Kupa e Botës pak...

Ferguson pëson hemoragji cerebrale, me urgjencë drejt spitalit

Ish-trajneri i Mançester United, Alex Ferguson ka pësuar pak më parë  një hemoragji cerebrale. Trajneri është dërguar menjëherë në spital, ndërsa i është nënshtruar...

“Ka diçka që nuk shkon në sulm”, Mourinho bën gati goditjen e madhe në merkato

Manchester Undited duket se ka hambur pak ritimin e fillimit ku në 4 ndeshje shënoi më shumë se 10 gola. “Djajtë e kuq”...

Manchester United bën gati goditjen “big”, 100 milion euro për Bale

Nuk kanë të ndalur “çmenduritë” në këtë merkato vere dhe shifrat astronomike me të cilat po transferohen futbollistët. Pas PSG, duket se e...

Mbyllet gjithçka në Shkup, Real Madrid ngre lart trofeun e Superkupës së Europës

Është mbyllur finalja e “Superkupës së Europës”, që ka parë sifutes ekipin spanjoll të drejtuar nga Zidane. Reali ka triumufuar në takimin e...

Tashmë është zyrtare, Manchester United i “rrëmben” Chelsea një nga mesfushorët më të mirë në qarkullim

Muaji gusht cilësohet si më nxehti jo vetëm për temperatuart e larta, por edhe për shifrat që qarkullojnë në merkaton e futbollit. ...

“Bomba”, Neymar kërkon largmin nga Barcelona, ja ku mund të shkojë

Merkato e verës është vetëm në dy javët e para, por “çmenduritë” nuk kanë munguar. Ditën e sotme mediat sportive spanjolle...

Mourinho e kërkon me ngulm Hysajn, Manchesteri bën ofertën

Interesimet për mbrojtësin e kombëtares duket se janë shtuar në numër ashtu sikurse dhe vlera që ofrohet për këtë fundit. Oferta...

Lajmet e fundit