Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Manchester United

Mediat e huaja: Kush është biznesmeni SHQIPTAR që interesohet të blejë MANCHESTER UNITED

Mediat e huaja raportojnë se biznesmeni i njohur shqiptar, Behgjet Pacolli është interesuar të blejë ekipin e futbollit Manchester United. Sipas faqes “Fotball Transfers”, ish-presidenti...

Elon Musk thotë se do të blejë ekipin e Manchester United

Miliarderi Elon Musk ka njoftuar se dëshiron të blejë ekipin britanik të futbollit Manchester United. Pronari i Tesla edhe më herët ka shprehur pretendimet e...

Moderatorja seksi “nxjerr zbuluar” Cristiano Ronaldon, rrëfen natën në shtëpinë e yllit të Manchester United dhe si ai i kërkoi….

Bëmat e yllit të Manchester United, Cristiano Ronaldos, nuk kanë të sosur. Ndonëse tani është i lumtur në krahët e Georgina Rodriguez, Cristiano, mbi...

Strakosha drejt Manchester United, mungon vetëm zyrtarizimi

Mungon vetëm zyrtarizimi, por Thomas Strakosha mund të quhet praktikisht një futbollist i Manchester United. Orët e fundit lajmi për një interesim të fortë të...

Akuzohet për dhunë dhe përdhunim, arrestohet sulmuesi i Manchester United

Arrestohet sulmuesi i Manchester United, Mason Greenwood, pas akuzave për dhunë dhe përdhunim nga ish e dashura e tij. Policia britanike konfirmoi se talenti 20-vjeçar...

Vdes në mënyrë të mistershme 23-vjeçari që fitoi 390.000 paund në lotari

Callum Fitzpatrick, i cilësuar si një nga fituesit më të rinj në moshë të Lotarisë Kombëtare në Britani, ka humbur jetën në mënyrë të...

Finale e çmendur me 22 penallti, portieri De Gea humb të fundit dhe i jep titullin Villarealit

Një sfidë e madhe me shumë surpriza, një ndeshje historike për Villareal që fiton kupën e parë Europa League në historinë e klubit. Sot...

Shembulli Rashford, peticion për të zhdukur urinë në Mbretërinë e Bashkuar

Futbollistit, Marcus Rashford do t’i akordohet Çmimi ‘Qytetari i Manchester’ për ta falenderuar për fushatën e ofrimit të vakteve falas, zhvilluar gjatë muajve të...

E PAPRITUR/ Shkarkohet nga detyra trajneri që ka fituar gjithçka të mundshme

Jose Mourino është shkarkuar nga detyra e tij si trajner i Manchester United. Sikurse raporton "BBC Sport", portugezi nuk do të...

Alexis Sanchez ‘braktis” Manchester United, kiliani nuk udhëton me skuadrën

Megjithatë, Sanchez ka mbetur në Mançester pasi ai nuk ka qenë në gjendje të marrë vizën.  

Lajmet e fundit