Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

manastiri i decanit

Prifti “i rremë” At Nikolla Xhufka, shkakton incident në Manastirin e Deçanit

At Nikolla Xhufka, një prift nga Shqipëria që shpesh është cilësuar dhe si "i rremë", është dëbuar nga Manastiri i Deçanit. Edhe pse është...

Lajmet e fundit