Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mamurras

Po përgatitej të mbillte hashash, Policia arreston të riun nga Mamurrasi, nga kontrolli në shtëpi i gjejnë kallashnikov dhe municion luftarak (EMRI)

Një 35 vjeçar është arrestuar nga Policia në Mamurras, pasi po përgatitej të mbillte hashash. Në kuadër të veprimtarisë kundër kultivimit të narkotikëve, shërbimet...

“Benzi” përplas këmbësorin në aksin Mamurras-Laç, humb jetën 45-vjeçari (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mamurras-Laç, me pasojë humbje jete të një 45-vjeçari. Bëhet me dije se automjeti tip “Benz”...

EMRAT: Identifikohen dy viktimat e aksidentit tragjik në Milot, në makinën që ra në kanal ndodhej dhe një person i tretë (FOTO)

Urim Pepa 39-vjeç, banues në Tiranë dhe Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës; janë dy viktimat e aksidentit tragjik që ka ndodhur në...

Mëngjes tragjik: ‘Toyota’ del nga rruga në Milot-Mamurras dhe bie në kanalin me ujë, raportohet për dy të vdekur

Dy persona raportohet se kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm në rrugën Milot-Mamurras si pasojë e një aksidenti rrugor.Paraprakisht, bëhet me dije se një...

U përfshi në përplasjen e policit David Madani me Fufët, arrestohet “i forti” nga Mamurrasi

Ditën e sotme është arrestuar në Tiranë, Florian Gega i cili është një nga personat e përfshirë në konfliktin e Mamurrasit. Kujtojmë se në ngjarjen...

Shpërthimi i fuqishëm në Mamurras, kush është biznesmeni që i vendosën tritol në derën e shtëpisë, vëllai i ish-gjyqtarit (FOTO)

Shpëtim Ndreca është biznesmeni nga Mamurrasi të cilit mbrëmjen e djeshme i vendosën një sasi tritoli në derën e shtëpisë. Shpërthimi i fortë u...

Tronditet Mamurrasi, shpërthim me tritol në oborrin e një banese

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e një banese në Mamurras.Bëhet me dije se lënda plasëse ishte vendosur në...

Plagosja e efektivëve në Mamurras, zbardhet dëshmia e policit që qëlloi: Erdhi një Porsche, një Audi dhe dolën 6 persona me shkopa bejzbolli…

Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Mamurras, ngjarje e cila përfundoi me 2 efektivë policie të plagosur dhe një person tjetër. Ishte kolegu...

SHÇBA zbardh përplasjen në Mamurras: Të afërmit e ish-deputetit u bënë pritë policëve, David Madani nxori armën e shërbimit dhe i paralajmëroi; plagosi Nikoll...

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Akesat në Policinë e SHtetit, zbardh ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme në qendër të Mamurrasit, ku u...

Plagosja e policëve në Mamurras, arrestohen edhe dy të tjerë, mes tyre vëllai i Nikoll Fufit (EMRAT)

Efektivët e repartit “Shqiponja” kanë bërë të mundur sot pasdite arrestimin dhe shoqërimin në komisariat edhe të dy personave të tjerë që mund të...

Lajmet e fundit