Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

maminas

Trafik i rënduar në autostradën Tiranë-Durrës

Rradhë të gjata automjetesh janë formuar sot përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Trafiku është shkaktuar për shkak të fluksit të lartë të qytetarëve që zgjedhin bregdetin për...

“Ai ishte duke salduar tubat, dikush hapi gazin”, e afërmja e punonjësit të fabrikës së tullave: Ia tha të gjitha prokurorit, mjeku s’e la...

Një e afërme e Besnik Bojakut, punonjës i fabrikës së tullave që shpërtheu në flakë mesditën e djeshme në Maminas, ka treguar detajet sesi...

U plagos nga shpërthimi te fabrika e tullave në Maminas, vdes te QSUT-ja saldatori 57 vjeçar (EMRI)

Saldatori 57 vjeçar Besnik Bojaku, që mbeti i plagosur nga shpëthimi në fabrikën e tullave mesditën e djeshme në Maminas, ka ndërruar jetë në...

Zjarri në fabrikën e tullave në Maminas, kryebashkiaku Arbana: Punonjësi 57-vjeçar ka marrë djegie të mëdha, është rëndë në spital (EMRI)

Një fabrikë tullash u përfshi nga flakët paraditen e sotme në Maminas. Zjarri ishte i përmasave të mëdha dhe si pasojë e flakëve tymi...

Një person i lënduar nga zjarri në fabrikën e tullave në Maminas, dërgohet me urgjencë në spital

Një person ka mbetur i lënduar nga flakët që kanë përfshirë një fabrikë tullash në Maminas të Durrësit. I lënduari raportohet se është punonjës në...

Dalin detaje të reja nga zjarri në Maminas, fabrika e tullave do niste punën sot, ka kushtuar 2 milion euro

Paraditen e sotme është përfshirë nga flakët një fabrikë tullash, në Maminas të Shijakut. Fatmirësisht punonjësit që ndodheshin brenda janë arritur që të evakuohen në...

Pamje TRONDITËSE/ Fabrika e tullave në Maminas shpërthen në flakë, tymi mbulon të gjithë zonën

Një fabrikë tullash është përfshirë nga flakët gjatë paradites së sotme në Maminas. Mësohet se zjarri është i përmasave të mëdha dhe si pasojë...

Me tepsi me bakllava, Rama viziton shtëpitë e rindërtuara në Maminas, kritikon djalin e familjes: Pse merr tetë ti mo…

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ndodhet në Vlashaj, Maminas, ku ka vizituar familjarët që kanë hyrë në shtëpitë e reja, që janë ndërtuar...

Aksident i frikshëm në Maminas, shoferi “fluturon” nga makina dhe përfundon i shtrirë buzë rrugës

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Maminas. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërkohë që mjeti tip Wolsvagen është përmbysur në...

Rama publikon dëshminë e çiftit të moshuar nga Maminasi, të prekur nga tërmeti: Iu gjendëm pranë atyre që humbën strehën

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar dëshmitë e dy të moshuarve, të cilët pas tërmetit të 26 nëntorit 2019 mbetën pa shtëpi. Në...

Lajmet e fundit