Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mamialiaj

Incident në Memaliaj, ish-shefi i Policisë Arjanit Arapi përplaset me militantë të PD dhe LSI, i pranishëm dhe ministri Çuçi

Një incident raportohet se ka ndodhur paraditen e sotme në Mameliaj, ku ish-drejtori i Policisë Arjanit Arapi është përplasur me mbështetës të PD dhe...

Lajmet e fundit