Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

MALUMA

Pandemia e Covid anuloi koncertin, Drejtoresha Julia Dhame jep lajmin e mirë: Maluma do të vijë në Tiranë, biletat do jenë të njëjtat

Pandemia e covid-19, ashtu si në gjithë botën bëri që shumë koncerte të planifikuara të anuloheshin. Kështu ndodhi dhe në Shqipëri. Këngëtari me famë...

U vonua për shkak të pandemisë, por Maluma do vijë në Tiranë! Zbuloni se kur

Muzika, jeta e natës dhe koncertet pësuan një goditje të fortë gjatë vitit 2020 për shkak të pandemisë së koronavirusit. Shqipëria sigurisht ndjek trendin...

Një vajzë bëhet ‘sebep’, Neymar ‘detyron’ Malumën të mbyllë Instagramin (VIDEO)

Protagonist në fushë, por edhe jashtë saj. Në një video të publikuar në Instastory nga Di Maria, duket Neymar që këndon...

Shtyhet për herë të dytë koncerti i Malumës në Shqipëri, ja data e re

Pandemia dhe situata e krijuar  në të gjithë botën nga koronavirusi ka bërë që të anulohen me qindra evenetet kulturore si dhe koncerte. ...

Befason Maluma, kjo është vajza e ëndrrave për këngëtarin

Këngëtari kolumbian Maluma cilësohet nga femrat si artisti më simpatik në botë, por momentalisht ai është beqar. Në një intervistë për...

Modelja që tradhëtoi Malumën me Neymar tregon dilemën: Çfarë bëj kur më ftojnë për treshe (FOTO)

Modelja Natalia Barulich u bë shumë e njohur kur tradhëtoi të dashurin e saj Maluma me futbollistin brazilian Neymar, ndërkohë që janë ende së...

Puth nënën në buzë, veprimi i këngëtarit nxit reagime

Dy ditë më parë, më 12 maj pothuajse në të gjithë botën është festuar ‘Dita e Nënës’. Kanë qenë të...

Puth të ëmën në buzë, fansat i kthehen keq këngëtarit të njohur (FOTO)

Me rastin e ditës ndërkombëtare të nënës, edhe këngëtari i njohur Maluma e ka uruar atë në mënyrë publike. Ai ka...

Kapet ‘mat’ këngëtari, me 7 femra të zhveshura në krevat (FOTO)

Këngëtari i njohur i hiteve spanjolle,Maluma, duket se po bëhet gati për projektin e ri. Në një foto të shpërndarë në...

Lajmet e fundit